top of page
Travelling Wardrobe
IMG_4035_inPixio.png

O nás

Šití je rodinná tradice, s šitím začala již moje  prababička , babička a pokračovala v tom i maminka. Truhla plná látek se prostě s naší rodinou pojí od nepaměti.

Rodinnou firmu založila moje maminka Zdeňka Klumparová v roce 1990.  

Původně se její podnikání profilovalo na nadstandardní zakázkové krejčovství. Spektrum záběru bylo zaměřené na módu pro ženy. V  její nabídce nechyběly jak business  kostýmky, večerní či koktailové šaty, letní šaty, maturitní šaty, kostýmy pro orientální tance, halenky, kalhoty, saka, pracovní oblečení a v neposlední řadě i divadelní kostýmy. Prostě veškerý sortiment, který si žena mohla přát.

V roce 2004 jsem se do rodinné firmy zapojila plnohodnotně i já. Služby jsme  pro naše zákaznice rozšířily i o vizážistiku, barvové poradenství, a vyšívání.

V roce 2011 nám život ukázal jiný směr. Dostali jsme s mojí rodinou a tatínkem ten nejdůležitější úkol v životě! Snažila jsem se ho zvládnout, jak nejlépe jsem uměla. Ráda bych poděkovala Vám všem! Partě kamarádů, kteří byli vždy po boku, taky skupině Nezmaři, kteří rozeznějí i bolavou duši a nakonec i zákaznicím, ze kterých se staly kamarádky v dobrém i zlém.

Ten kdo mě vše naučil, podporoval a pomohl v začátcích zde již není, ale rozhodly jsem se (s mojí dcerou Ájou) pokračovat a dělat dál věci, které dávají smysl:

 

Ukázalas nám, jak jít za svým snem.

Mami moc děkuji!

S láskou a úctou

Andy Fashion Thank you


V současné době se zaměřujeme na výrobu originálního oblečení, ručně vyráběných interaktivních hraček, neotřelé úpravy oblečení, reklamních / dekorativních předmětů, vyšívání , zhotovení bytových dekorací,  dámských kabelek a tašek, dárků k různým příležitostem, samozřejmě i opravy oblečení, výměny zipů, ........a v neposlední řadě i originálních barefootových bot....více informací najdete v sekci Naše služby

bottom of page