Naše služby

Od mala mne baví výroba originálních a zajímavých módních doplňků, a všeho co je spojeného s módou. Pracovala jsem pro několik divadel, kterým jsem vytvářela divadelní scény.

Ráda uvítám všechny nové výzvy. Aktuálně mne nadchly barefootové boty.

Před 12 lety jsem vyráběla panenky pro Unicef. Nyní vymýšlím originální interaktivní hračky. Moje první panenka se po 4 dnech narodila 9.11.2018 00:02, je zdravá, šťastná a jmenuje se Pepi ;o)

Letos na jaře jsem se zapojila do projektu "Čepičky pro onkoláčky" pro onkologicky nemocné děti a věnovaly jim  kolekci veselých dětských čepiček.

01 Oprava a úprava oblečení (recyklace)

Pojďme spolu zpět vnuknout život starším kouskům oblečení, které máte rádi, ale již nejsou v té nejlepší kondici. Udělejme něco neobvyklého, krásného a funkčního - třeba zajímavou výšivkou.

 

Potřebujete jen vyměnit rozbitý zip či odpadlý knoflík? Zavolejte, ráda Vám pomůžu!

Provádíme úpravy doneseného oblečení, zkracování kalhot, sukní, halenek, ...

02 Vyšívání

Výšivky jsou naší další velkou zálibou. Vyšíváme vše od reklamních předmětů, log přes různé obrázky až po vyšíváním fotoportrétů.

Správně zvolená výšivka dokáže natolik ozvláštnit oděv, že se stane jedinečným /originálním. Naší specialitou jsou i výšivky z fosforizujících materiálů, které svítí jak v noci tak i pod UV světlem.

Vyšíváme pro malé děti, domácí mazlíčky, bytové doplňky, dárky pro Novomanžele,... ;o)

03 Módní doplňky: Kabelky /Tašky 

Bez správného módního doplňku není model nikdy kompletní. Vyrábíme nejen kabelky, ale také krásné látkové tašky, které se dají srolovat do malého balíčku. Velikost tašky i její styl je vždy na zákaznici, každý kus je originál.

Chraňme společně přírodu - igelitky jsou OUT.  První kolekce tašek s logem "Konec igelitek v Čechách" je již rozprodaná  ;o)

04 Barefoot - bosobotky​

Obuv, která napomáhá správnému držení těla. Inspirováno malými dětmi. Naše výrobky jsou přesně na míru, a svým designem jsou naprosto jedinečné. S botkami od nás máte jistotu, že stejné na ulici ani ve světě neuvidíte. 

Veliký důraz klademe na kvalitu a přesnost, pro každého zákazníka vytváříme specifický střih a bota je tak skutečně na míru.

05 Našim nejmenším

 

Vyrábíme  personalizované dětská oblečení, bodyčka, dupačky,  tepláčky se jménem či fotkou. Pro nejmenší máme v nabídce dále Babyvaky Hacka (látkové houpačky a kolébky), obaly na očkovací průkazy, knížky, fusaky, hnízdečka, mantinely, interaktivní deky, interaktivní hračky, přívěsky na kočárky, tašky, kapsáře, organizéry, pro větší děti například svačinové ubrousky, ............prostě vše co si mohou děti přát. 

Navíc samozřejmě s oblíbeným motivem či jménem.

 

Veliký důraz klademe na výběr vhodných materiálů s preferencí na přírodní látky a snadnou recyklaci.

06 Reklamní předměty

Náš vyšívací stroj nám umožňuje zpracovat a vyšít firemní logo na ručníky, trička, vesty, či jiné kusy oblečení. Vedle toho vyrábíme originální zarážky za dveře či okna, obaly na lahve,  vánoční dárky pro klienty, a mnoho dalšího