top of page

Naše služby

Od mala mne baví výroba oblečení, originálních a zajímavých módních doplňků, a všeho co je spojeného s módou. Pracovaly jsem pro několik divadel, kterým jsem vytvářely kostýmy a divadelní scény.

Ráda uvítám všechny nové výzvy. Úplně nadšená jsem z barefootových bot, které vyrábím zásadně na míru každému zákazníkovi, a to ze všech možných materiálů od běžných látkových balerín až ke koženým vytepleným zimním botám z kvalitní české hovězí kůže.

Před pár lety jsem vyráběla panenky pro Unicef. Nyní vymýšlím originální interaktivní hračky. Moje první panenka se po 4 dnech narodila 9.11.2018 00:02, je zdravá, šťastná a jmenuje se Pepi ;o)

Zapojila do projektu "Čepičky pro onkoláčky" pro onkologicky nemocné děti a věnovaly jim  kolekci veselých dětských čepiček.

IMG_0411_inPixio.png
D336C7BC-65DB-4EC7-90B4-8C127637D253_inPixio.png
IMG_3286_inPixio.png
IMG_3273_inPixio.png
IMG_3116_inPixio.png

01 Výroba a oprava a úprava oblečení (recyklace)

Pojďme spolu vymyslet jaký model Vám bude nejvíc slušet. Šijeme jak pro ženy tak i děti. Vždy si dáváme záležet na materiálech, vzorech a celkovém vzhledu výrobků tak, aby celý komplet ladil a bylo ho možná využívat v různých kombinacích a k různým příležitostem.

Pokud máte nějaký starší model, který by si zasloužil nový impulz, tak i na tuto variantu jsme připravené. Pojďme zpět vdechnout život starším kouskům oblečení, které máte rádi, ale již nejsou v té nejlepší kondici. Udělejme něco neobvyklého, krásného a funkčního - třeba zajímavou výšivkou.

 

Potřebujete jen vyměnit rozbitý zip či odpadlý knoflík? Zavolejte, ráda Vám pomůžu!

Provádíme úpravy doneseného oblečení, zkracování kalhot, sukní, halenek, ...

IMG_4416_inPixio.png

02 Vyšívání

Výšivky jsou naší další velkou zálibou. Vyšíváme vše od reklamních předmětů, log přes různé obrázky až po vyšíváním fotoportrétů.

Správně zvolená výšivka dokáže natolik ozvláštnit oděv, že se stane jedinečným /originálním. Naší specialitou jsou i výšivky z fosforizujících materiálů, které svítí jak v noci tak i pod UV světlem.

Vyšíváme pro malé děti, domácí mazlíčky, bytové doplňky, dárky pro Novomanžele,... ;o)

Podívejte se do naší galerie respektive na náš Instagram nebo Facebook na vyšívané výrobky včetně bot.

IMG_1948_inPixio.png

03 Módní doplňky: Kabelky /Tašky 

Bez správného módního doplňku není model nikdy kompletní. Vyrábíme nejen kabelky, ale také krásné látkové tašky, které se dají srolovat do malého balíčku. 

Chraňme společně přírodu - igelitky jsou OUT.  První kolekce tašek s logem "Konec igelitek v Čechách" je již dávno rozprodaná  ;o)

IMG_4285_inPixio.png

04 Barefoot - bosobotky​

Obuv, která napomáhá správnému držení těla. Inspirováno malými dětmi. Naše výrobky jsou přesně na míru, a svým designem jsou naprosto jedinečné. S botkami od nás máte jistotu, že stejné na ulici ani ve světě neuvidíte. 

Veliký důraz klademe na kvalitu a přesnost, pro každého zákazníka vytváříme specifický střih a bota je tak originální nejen vzhledem ale i správnou funkcí. Dopřejte své noze komfort zakázkové výroby a především správný rozměr. 

Pro výrobu bot používáme veškeré materiály od jednoduchých provázků huarache, přes látkové baleríny, kozačky, softshelové až po kožené polobotky nebo kotníčkové boty z přírodní české hovězí kůže.

 

Všechny boty máme vyzkoušené přímo na sobě a doporučujeme je k celoročnímu nošení. Pro barvení kůže používáme české barvy vyráběné v Praze. Důležité je se o svrchní kůži řádně starat, čistit ji a chránit správným přípravkem a impregnací. Výsledkem je bota, která vydrží dlouhé roky a u které lze vyměnit podrážku v případě, že by se prošlapala.   

IMG_4078_inPixio.png

05 Našim nejmenším

 

Vyrábíme  personalizované dětská oblečení, bodyčka, dupačky,  tepláčky se jménem či fotkou. Pro nejmenší máme v nabídce dále Babyvaky Hacka (látkové houpačky a kolébky), obaly na očkovací průkazy, knížky, fusaky, hnízdečka, mantinely, interaktivní deky, interaktivní hračky, přívěsky na kočárky, tašky, kapsáře, organizéry, pro větší děti například svačinové ubrousky, ............prostě vše co si mohou děti přát. 

Navíc samozřejmě s oblíbeným motivem či jménem.

 

Veliký důraz klademe na výběr vhodných materiálů s preferencí na přírodní látky a snadnou recyklaci.

IMG_3861_inPixio.png

06 Reklamní předměty

Náš vyšívací stroj nám umožňuje zpracovat a vyšít firemní logo na ručníky, trička, vesty, či jiné kusy oblečení. Vedle toho vyrábíme originální zarážky za dveře či okna, obaly na lahve,  vánoční dárky pro klienty, a mnoho dalšího

IMG_0205_inPixio.png
bottom of page